Vnitřní malby

Při práci v interiérech používáme kvalitní barvy s možností tónování do nepřeberného množství odstínů, ketré zaručují odpovídající výsledek, dle přání zákazníka. Adekvátním způsobem připravíme podklad pro finální nátěr (odstranění staré malby, broušení nových štuků, penetrace, izolace). Rovněž provádíme aplikace dekorativních technik o kterých se více dozvíte zde.

Nátěry fasád

Nátěry disperzními, silikátovými a silikonovými fasádními barvami, které uspokojí vaše estetické představy a zároveň zaručí optimální ochranu fasády před povětrností. Provádíme i drobné opravy, popřípadě nátěr vysoce plněnou barvou, pro sjednocení podkladu a překrytí drobných trhlin. Díky našim zkušenostem se stavbou lešení jsme schopni realizovat práce bez zbytečných prodlev.

Nátěry lakem, nebo lazurou

Nátěry popř. nástřiky rozličných kovových i dřevěných prvků rozpouštědlovými, nebo vodou ředitelnými barvami s možností tónování to širokého baravného spektra. Samozřejmostí je dokonalá příprava podkladu pro základový i svrchní nátěr.

Povrchové úpravy betonu a podlah

Pro optimální ochranu podlah vystavených silnému namáhání v průmyslových provozech i užitkových místnostech obytných domů. Výběr ze široké škály materiálů, které splní nejen vaše estetické požadavky, ale i nároky na specifické vlastnosti, jako chemická odolnost, nebo svod statické elektřiny. Spoustu možností použití nabízejí i podlahy v exteriérech - terasy, balkony, nebo lodžie.

Individuální řešení problémů

Ošetření exteriérových a interiérových ploch napadených řasami, houbami, nebo plísněmi. Řešení skvrn od kouře, sazí, nikotinu, zbytků vosků, mastných skvrn, skvrn po pastelkách, nebo zaschlé okraje skvrn po vodě na omítce, betonu, dřevu a mnoha dalších podkladech.